O nás. Sme skúsení odborníci na predaj, montáž a servis tepelných čerpadiel.

20 rokov skúseností s tepelnými čerpadlami

Montujeme vzduch-voda, voda-voda, zem-voda

Komplexný návrh vykurovania na mieru

Odborný záručný a pozáručný servis

Mimoriadne zľavy + štátna dotácia k zariadeniu

Montáž z prvotriednych materiálov

Znížime Vaše náklady na vykurovanie po dobu 20-25 rokov

Naša skúsená firma so sídlom v Trenčíne sa špecializuje na vykurovanie tepelnými čerpadlami už od roku 2005. Našim zákazníkom ponúkame profesionálny prístup a komplexné odborné riešenia, prispôsobené ich požiadavkám a finančným možnostiam.

Realizovali sme už viac než 500 inštalácií tepelných čerpadiel a teplovodného podlahového vykurovania v rôznom rozsahu - od rodinných domov až po administratívne budovy a priemyselné objekty.

Na trhu od roku 2005
500+ realizácií
Sme v registri SIEA
ABTHERM logo

Kto sme?
Sme slovenská rodinná firma zaoberajúca sa dodaním a odbornou montážou úsporných a spoľahlivých tepelných čerpadiel všetkých typov už 17 rokov. Za ten čas sme zmontovali v rámci krajín EÚ k spokojnosti našich zákazníkov cez 500 tepelných čerpadiel rôznych výkonov s doplnkovými službami.

Čo robíme?
Dodávame a montujeme tepelné čerpadlá, teplovodné podlahové vykurovanie a úpravne tvrdej vody. V rámci služieb poskytujeme odborné poradenstvo v oblasti energetiky a v oblasti vykurovacích systémov pre rôzne objekty.

Ako to robíme?
Disponujeme skvelým tímom skúsených pracovníkov, ktorí majú bohaté odborné skúsenosti od vytvorenia komplexného cenovo-technického projektu vykurovania až po samotnú montáž, spustenie a reguláciu. Samozrejmosťou je kvalitné montážne vybavenie a použitie overených materiálov. Naše dlhoročné know-how Vám vo výsledku zabezpečí celoročný teplotný komfort za nízke náklady.

Služby

Poskytujeme dodanie, odbornú montáž a servis vysoko účinných a spoľahlivých tepelných čerpadiel MasterTherm s možnosťou čerpania štátnej dotácie z programu "Zelená domácnostiam".

Tepelné čerpadlá

Dodávame, montujeme a servisujeme tepelné čerpadlá značky MasterTherm. Tieto kvalitné čerpadlá českého výrobcu vám umožnia:

  • Znížiť Vaše účty za energiu až o 70 %
  • Využiť 100%-ne ekologický zdroj energie bez znečisťovania prostredia
  • Spoľahnúť sa na odolnú konštrukciu so zárukou až 7 rokov*
  • Získať štátnu dotáciu na tepelné čerpadlo až do 3800 €
  • Úplne sa zbaviť závislosti na drahom plyne a tuhom palive

Podlahové vykurovanie

Podlahové kúrenie inštalujeme podľa štandardov a noriem pre tepelné čerpadlá v severských krajinách. To znamená maximálnu efektivitu vykurovania a rýchlu návratnosť Vašej investície.

Podlahové vykurovanie - inštalácia

Rekuperačné decentrálne ventilátory

Dodávame a montujeme aj rekuperačné decentrálne ventilátory značky Vortice. Zaistia Vám komfortný a nepretržitý prísun čerstvého vzduchu do domácnosti bez straty tepla.

Rekuperácia - inštalácia

Predaj

Sme autorizovaným slovenským obchodným zástupcom českého výrobcu tepelných čerpadiel MasterTherm. Výzkum, vývoj a výroba tepelných čerpadiel sa realizuje výhradne v Českej Republike.

Hightech zariadenia MasterTherm sa exportujú do 19 krajín Európy.

Tepelné čerpadlá MasterTherm

Skúsenosti

Realizovali sme už viac než 500 inštalácií tepelných čerpadiel a podlahového vykurovania v rôznom výkonovom rozsahu - od rodinných domov cez bytové domy až po veľké priemyselné objekty.

Vyžiadajte si konzultáciu

Pošlite nám nezáväznú žiadosť o konzultáciu alebo vyplňte tento podrobnejší formulár pre rýchlu a špecifickú ponuku.

Ďakujeme! Formulár bol odoslaný.
Budeme Vás čo najskôr kontaktovať.
Niekde nastala chyba :( Skúste to, prosím, znova alebo nás kontaktujte emailom. Ďakujeme za pochopenie.